معرفی کمپین مدرسه‌ات با من

معرفی کمپین مدرسه‌ات با من

معرفی کمپین مدرسه‌ات با من

????️روز جهانی ایدز نزدیک است. امسال همه ما زیستن شانه به شانه با یک ویروس را تجربه کردیم چرا که ناخواسته حضور ویروس کوید ۱۹ را در زندگی مان تجربه کردیم. کوید خیلی سریع از فردی به فرد دیگه منتقل میشه برعکس بیماری ایدز، امسال ما درک متفاوتی از انگ و تبعیض نسبت به افراد مبتلا به اچ آی وی خواهیم داشت.

????️باشگاه مثبت سیمای سبز رهایی که از سال ۱۳۸۸ شروع به کار کرده و بیش از ۱۰۰ خانواده دارای افراد اچ آی وی مثبت را تحت پوشش دارد، به مناسبت روز جهانی ایدز سال ۱۳۹۹ و به منظور کمک به تحصیل آنلاین کودکان متاثر از اچ آی وی “ایدز” دانش آموز ۷ تا ۱۸ سال، کمپین #مدرسه‌ات_بامن را راه اندازی نموده است تا مدرسه را به خانه این کودکان ببرد.
.
????️بوم‌های نقاشی هنر دست تعداد ۳۰ کودک مبتلا به اچ آی وی، یا کودکان دارای والدین اچ آی وی مثبت و یا کودکانی که والدیا والدین خود را در اثر ایدز از دست داده‌اند، به سبک همت عالی در چند ایستگاه مترو تهران به فروش خواهد رسید.

????️در نظر است از درآمد فروش آثار نقاشی کودکان، تعدادی تبلت برای کودکان متاثر از اچ آی وی و یا کودکان در معرض آسیب‌های اجتماعی تهیه شود و در روز جهانی ایدز (دهم آذر ماه) توسط مددکاران موسسه به خانواده هایشان تحویل داده شود.

????️همراهی شما بزرگترین سرمایه ما در حمایت از کودکان متاثر از اچ آی وی/ایدز است. شما می‌توانید با کمک‌های نقدی خود به در این پویش مشارکت نموده و همراه باشید.

✅شماره کارت: ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۰۲۵۰۱ بانک صادرات
به نام موسسه کاهش آسیب سیمای سبز رهایی

امید است که با تداوم مهربانی‌تان از این روزها عبور نمائیم و دنیایی عاری از انگ و تبعیض برای افرادی بسازیم که با اچ آی وی / ایدز زندگی می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *