افتتاح شلتر بانوان در ملارد

by نیما سیما, جولای 30, 2018

شلتر یا سرپناه شبانه مکانی است که به منظور کاهش آسیب و برای اسکان موقت افراد وابسته به مواد با رفتارهای پرخطر و بی‌خانمان و ارایه خدمات کاهش آسیب راه‌اندازی می‌شود.
به مناسبت هفته بهزیستی شلتربانوان سیمای سبزرهایی باحضور داریوش بیات نژاد مدیرکل بهزیستی استان تهران، دکترشمسی معاون پیشگیری استان تهران ،مهندس خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، مرتضی قربانی رئیس اداره و سایرمسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
مرتضی قربانی درآیین افتتاحیه این مراسم طی سخنانی اظهارداشت: امیداست که این مرکز با جذب معتادان بتواند در راستای کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی نقش ارزنده ای داشته باشد.
این مرکز شلتر پذیرای معتادین خانمی است که بی خانمان هستند و سرپناهی ندارند تا از معضلات و آسیب ها درجامعه جلوگیری شود و همچنین شامل خدماتی ازجمله ارائه یک وعده غذای گرم در شب و امکانات بهداشتی بوده و معتادان ازساعت 5شب تا 7صبح می توانند دراین مکان اسکان یابند.

No Comments


نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم نشانه گذاری شده اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*